O Nas

Sklep Motoryzacyjny An-CAR powstał w 2010 roku.Od roku 2003 przebywaliśmy w branży motoryzacyjnej, więc zdążyliśmy ją poznać na tyle, żeby stwierdzić, że możemy zaoferować swoim kllienom więcej niż konkurencja. W początkowym okresie sklep zajmował się sprzedażą części do samochodów krajowych, a z czasem również do samochodów zagranicznych. Z racji na duże zapotrzebowanie częśći do sprowadzanych samochodów z zagranicy non stop poszeszamy swój asortyment oraz wprowadzamy wiele nowych produktów, często nie znanych na polskim rynku a wielce szanowanych za naszymi wschodnimi jak i zachodnimi granicami. Współpracujmy z dużymi hurtowniami lokalnymi oraz ogólno polskimi i większość oferowanego przez Nas towaru jeśli nie jest dostępna od ręki to maksymalnie jest do odbioru na następny dzień roboczy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową, zaopatrujemy również warsztaty w częśći oraz narzędzia.

 • Części mechaniczne
  Wszelkiego rodzaju wałki, przeguby, chłodnice, gumowe elementy zawieszenia, amortyzatory, rozrządy, kopółki, świece, sworznie, rozruszniki, klocki, tarcze, pompy paliwa itd.
 • Akcesoria samochodowe
  Wycieraczki, żarówki, filtry, oleje, klamki, podnośniki szyb, dywaniki, spinki samochodowe, chemia samochodowa i inne.
 • Tłumiki samochodowe
  Tłumiki końcowe, środkowe, katalizatory, cybanty, obejmy, końcówki wydechu i wiele innych.
 • Części blacharskie, uszczelki
  Reperaturki błotników, zderzaki, drzwi, szyberdachy, błotniki, atrapy, haki, uszczelki drzwi, okien, klapy bagażnika itp.